Színváltás:
#FFFFFF #FFCCCC #FFCC99 #FFFF99 #FFFFCC #99FF99 #99FFFF #CCFFFF #CCCCFF #FFCCFF
#CCCCCC #FF6666 #FF9966 #FFFF66 #FFFF33 #66FF99 #33FFFF #66FFFF #9999FF #FF99FF
#C0C0C0 #FF0000 #FF9900 #FFCC66 #FFFF00 #33FF33 #66CCCC #33CCFF #6666CC #CC66CC
#999999 #CC0000 #FF6600 #FFCC33 #FFCC00 #33CC00 #00CCCC #3366FF #6633FF #CC33CC
#666666 #990000 #CC6600 #CC9933 #999900 #009900 #339999 #3333FF #6600CC #993399
#333333 #660000 #993300 #996633 #666600 #006600 #336666 #000099 #333399 #663366
#000000 #330000 #663300 #663333 #333300 #003300 #003333 #000066 #330099 #330033


Bejelentkezés:
Nick:
Jelszó:
Keresés a hozzászólásokban:
Szöveg:
Nick: pontosan
Év: hó: nap: óra: óta
Topicok és felhasználók keresése:
Topic:
Felhasználó:
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
Válassz topicot:
TopicnévUtolsó hozzászólás
SportsPushkin 2026.06.27 15:46:18
Ünnepek/születésnap,névnap/Pushkin 2026.06.27 15:33:24
Műszaki dolgokPushkin 2026.06.27 15:27:01
VendégkönyvFazék 2026.06.27 14:41:38
A ZenekarnakJoly 2024.07.28 22:59:23
Erdély kirándulásJoly 2024.07.28 22:57:06
Konyhai dolgokLathan 2023.08.19 00:51:22
Sportcyl 2021.05.21 11:10:11
Illés Lajos Emlékturné 2016Goston 2017.03.19 09:11:11
Humorcseresznyevirág 2015.07.04 15:03:22
Plitvicei kirándulásszürke bagoly 2008.10.26 08:14:38


<<   <   1209   1210   1211   1212   1213   1214   1215   1216   1217   >   >>  

Vendégkönyv   25578
erga Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.03 11:47:56 (Sze) 1350.
Szia Ólomkatona!

Eddigi nem túl hosszú életem során részt vettem már pár fejlesztő munkában, és azt tapasztaltam, hogy a lehető legnehezebb dolog mindig a felhasználók igényeinek felmérése. Sajnos tőlük hiába kérdezzük, mit szeretnének, hiszen általában ők maguk sem tudják - a Te példáddal élve: amíg nem veszik a kezükbe az újságot, nem tudják, milyen (lenne). És persze az élet minden egyéb területén is így van ez. Azok, akik jó érzékkel, pontosan kitalálták azokat az igényeket, amik az emberekben csak később vetődtek fel, mindig sokra vitték: Google, Microsoft, Coca-Cola, Pick, Citroen, és sorolhatnám.

Én tehát azt mondom: vágj bele, és gondold meg, mekkora az a kockázat, amit még vállalni mersz. Ha az újság jó lesz, menni fog a dolog, méghozzá szépen. Ha meg nem lesz jó, akkor meg kell csinálni jóra.
  Előzmény: 1340, ólomkatona

Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.03 08:51:35 (Sze) 1349.
Köszönöm Tibor, most már még jobban érdekel a CD !
  Előzmény: 1348, G.TIBI

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.03 08:38:14 (Sze) 1348.
Mező Pista részére: A Gárdista és a Zöld csillag c. nóták is feldolgózások.

Ildi Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.03 00:54:21 (Sze) 1347.
Tényleg! Egy pillanatig én is gondoltam rá, de mivel nem hallottam végig a szám alatt a tangóharmonikát, elbizonytalanodtam, hogy talán véletlen a különbség ( a képek között). Köszönöm a megfejtést, már nagyon kíváncsi voltam. Mégegyszer jó éjt.

Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.03 00:19:04 (Sze) 1346.
A kérdés kulcsa Illés Lajos kezében van...
Ugyanis az elődöntőben tangóharmonikán játszik, míg a döntőben orgonán. (nem ám szintin...)
Jó éjt!

Ildi Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 23:58:39 (K) 1345.
Köszönöm a megfejtést segítő képeket. Sajnos még nem jártam sikerrel a megoldásban, de tovább próbálkozom és figyelem a fórumon a helyes választ. Jó éjt Mindenkinek!
  Előzmény: 1334, Jelbeszéd

Ildi Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 23:56:17 (K) 1344.
Köszönöm az információt a kiállításról és a klubnapról.
  Előzmény: 1342, G.TIBI

Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 22:45:25 (K) 1343.
Nem tudom mi lehet vele, a postafiók 90%-a üres. Gostonnak sikerült elküldeni. Akkor írd meg ide. (A hangszereket figyeld...)

Tibor ! Kösz a választ. Még az is érdekelne, hogy a magyar számok (Gárdista, Zöld csillag stb.) is feldolgozások? Az ugyanis izgalmasabb lenne, mivel az eredeti mind megvan.
  Előzmény: 1341, Lilluka

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 21:04:49 (K) 1342.
MEGHÍVÓ
Szeretettel meghívunk 2006. május 7-ére 17 órára a Budapesti Kongresszusi Központba HÉRICS NÁNDOR FESTŐMŰVÉSZ sajtótájékoztatóval egybekötött kiállítás megnyitójára. ZENÉSZ PORTRÉK címmel kerül kiállításra 80 rockzenész képe. A festés közben velük készült beszélgetés anyaga most könyv formájában jelenik meg. Ez, premier előtt megvásárolható lesz a május 5-i klubnapon Gyémánt Ervin Rock Diszkontjában.
Kicsit már ismerhetitek a képeket, hisz októberben minikiállítás keretében láthattatok ezekből néhányat a klubban.

Mező Pista! Kérdésedre válaszolom, hogy az "Ilyenek voltunk" című darab ( Piccolo Színház) külföldi dalai magyar szöveggel FELDOLGOZÁS FORMÁJÁBAN hallhatók.

Lilluka Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 20:58:50 (K) 1341.
István! Már 3x küldtem el Neked az ártatlan tippemet, de mindig ezt írja ki:"A levél kézbesítése nem sikerült, a levelett a címzett blokkolta."

ólomkatona Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 20:21:55 (K) 1340.
Szia Lilike!

Ez a szépen magyarul célzás lett volna a számomra?
Köszike. Megtanultam aránylag szépen és jól írni.
Azért oda fogok figyelni...
Elvégre mindent lehet mégjobban is csinálni!

A kapcsolatot a két vezetővel felveszem.
Azonban erőltetni sem akarom ezt az egész dolgot. Ha nincs rá igény, akkor nincs...
Ez egy ötlet volt, amiben talán tudnék segíteni, mert ilyenekkel foglalkozom.
Ennyi.

Szia

Mező (Ólomkatona) László

Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 19:40:13 (K) 1339.
Ummagumma: Elküldtem a képeket.
Goston: Éles logikámmal rájöttem, miért vagy Te Goston...
  Előzmény: 1335, ummagumma

Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 17:44:34 (K) 1338.
Egy kérdés mindenkihez! Nem tudja véletlen valaki, hogy a Miklós Tibor: Ilyenek voltunk c. színdarabjából készült CD-n (lista a Rockinform honlapján) lévő számok eredetiek, vagy feldolgozások?

Goston Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 17:41:58 (K) 1337.
Felébredtem! Ezúton jelentkezem az érdeklődök táborába - egyetértve Lilikével is!
  Előzmény: 1332, ólomkatona

Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 17:40:21 (K) 1336.
Rendben! Még a suliban vagyok, majd otthonról elküldöm!
  Előzmény: 1335, ummagumma

ummagumma Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 17:33:57 (K) 1335.
István - elküldtem a válaszlevelet, és engem is érdekelne a két fotó **** Ólomkatona - engem érdekel az újság

Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 17:17:01 (K) 1334.
Jelzem: Goston már jól válaszolt a 68-as kép ügyben. (nem ide küldte a megfejtést)

Lilike Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 17:07:24 (K) 1333.
Ólomkatona, szerintem a klubújság ügyében mindenképp először szürke bagollyal és Tibivel kéne beszélni.
Aztán meg igényt felmérni (..szépen magyarul megfogalmazva.. )

ólomkatona Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 16:53:40 (K) 1332.
Szióka mindenkinek!

Háááát!
Nem vagyok odáig a lelkes fogadtatástól a tervezett klub újság miatt.
Jó ha 3-4 pozitív visszajelzés volt. Ettől azért nagyobb lelkesedést vártam volna((((((((
Tagok ébresztő!!!!!!!!!!
A mai Szines Bulvár c. lapban Bródyról van egy kereszt rejtvény. Egész türhető)))))))


Sziasztok

Ólomkatona Laci


Goston Válasz erre (^) (>) (f) 2006.05.02 16:52:42 (K) 1331.
Az első Illés KluBosch összejövetelen 1993-ban a nagy jövés-menésben, sürgés-forgásban egyszercsak azt vettem észre, hogy véletlenül a Zoli mellé kerültem. Akkor találkoztam vele először közelről. Azt mondtam neki, hogy milyen jó lenne, ha megint összeállnátok. Mire ő el kezdett lelkendezni, pedig biztos nem először hallott ilyen óhajt. Azt mondta, hogy bizony milyen jó lenne megint beülni a dobok mögé és főleg olyan számokat ismét eljátszani, amelyeket ritkán játszottak. Én ezzel a kis történettel emlékezem Rá, ilyen apró emlékekből és élményekből áll az élet!

<<   <   1209   1210   1211   1212   1213   1214   1215   1216   1217   >   >>