Színváltás: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Jelbeszéd | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 19:20:36 (V) 2919. |
| Mégegyszer (és utoljára) a Szigetről... Az természetes, hogy mindenkinek ahhoz az eseményhez fűződik szép, és feledhetetlen emléke, amit akkor, és ott, úgy élt meg. Az Illés koncerteket két részre választanám. 73 előtti és 73 utáni. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy (koromnál fogva) mindkét változatot láthattam. Az 1973 utániakat pedig mind. Nekem (magasan) az 1981-es Koncert volt a csúcs, most így utólag visszatekintve is. Második talán a csíkszeredai, és aztán ott jön sorban a többi. Ki, hogy érte meg. Én így. |
|
| Jelbeszéd | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 19:14:44 (V) 2918. |
| Szia Ágoston ! (ugye milyen szépen hangzik) Ha elárulom, nem lesz meglepetés. (pláne, ha közbe jön valami, és nem tudok elmenni...) |
|
| Előzmény: 2917, Goston | |
| Goston | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 18:51:47 (V) 2917. |
Szia István! Várunk szept. 8-án! Mi lesz a meglepetés?
|
|
| Előzmény: 2909, Jelbeszéd | |
| Mobi | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 17:01:47 (V) 2916. |
Ha igazat jósolnak, pénteken 30 fok lesz
|
|
| Előzmény: 2915, Lilike | |
| Lilike | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 16:47:53 (V) 2915. |
Most csak néhány gyors reagálásra futja nekem is. Én jó választásnak tartom a Szigetet, és puszillak Benneteket. ![]() Ja, és nagyon várom már a pilisi kirándulást. Imádkozzunk a jó időért... |
|
| Lilluka | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 16:22:18 (V) 2914. |
| Akár a Sziget, akár nem, nekem akkor is az volt eddigi életem legszebb napja. | |
| Lilluka | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 16:20:35 (V) 2913. |
| Sziasztok! Szerencsére sikerült gépközelbe kerülni. Oszi: A szeptemberi klubbig volt még 29 nap. De már csak 25 nap! Végre megint találkozunk, ha már az a 10% nemjött be ![]() .Üdv az új hozzászólóknak. |
|
| G.TIBI | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 21:11:12 (Szo) 2912. |
| A Halász Judit koncert ingyenes! | |
| G.TIBI | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 20:34:16 (Szo) 2911. |
| Vasárnapi ajánlat. Szünidőfesztivál fesztivál. Petőfi Csarnok 15 órától HALÁSZ JUDIT koncert. |
|
| Jelbeszéd | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 13:51:05 (Szo) 2910. |
| Erga azaz Marcell (< ez mennyivel szebb!) ! Tibor kérésére elküldtem egy cikket, ami az egyik borsod megyei lapban jelent meg Kisorosziról. |
|
| Jelbeszéd | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 13:49:51 (Szo) 2909. |
| Sajnos (vagy nem sajnos) augusztus 25-re már három programom van. Remélem az is lesz olyan izgalmas, mint a Holdvilág árok. Szeptember 8-án (?) viszont mindenképpen elmegyek a klubba, annál is inkább, mert szeretnék egy meglepetéssel szolgálni... |
|
| Nono | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 12:47:35 (Szo) 2908. |
| Kösz az infókat! Sajnos csak később tudunk hozzátok csatlakozni, de majd telefonon megpróbálunk elérni valamelykőtöket! | |
| Előzmény: 2904, G.TIBI | |
| ddia | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 09:34:00 (Szo) 2907. |
| Nagyon köszönöm az információkat, akkor gyorsan elkezdem szervezni ki vigyáz a gyerkőcökre. Sajna mindenki nyaral. Remélem el tudok veletek menni! | |
| Goston | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 09:09:15 (Szo) 2906. |
Ezek szerint ottalvás, sátorozás nincs?!
|
|
| Előzmény: 2904, G.TIBI | |
| Goston | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 09:07:30 (Szo) 2905. |
Hogy-hogy Zorán nem jön? Lemondta?
|
|
| Előzmény: 2895, etzilburg | |
| G.TIBI | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 06:25:54 (Szo) 2904. |
| TÁJÉKOZTATÓ A HOLDVILÁG-ÁROKI kirándulás aug. 25-én pénteken lesz. Találkozás 10 órakor a POMÁZI HÉV állomáson. Bejárás után mondhatjuk, nem éppen gyerekeknek való hely, a sziklák elég veszélyesek. Túracipő, hosszú nadrág ajánlott. A Holdvilág-árokban Szörényi Levente lesz az idegenvezetőnk. Előadás kíséretében megmutatja nekünk az ásatások helyét. Nomád hegyi túra, víz nincs. Visszaút: még aznap sötétedés előtt. Mindenki saját felelősségére jöjjön el a kirándulásra! |
|
| Mobi | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.11 20:35:02 (P) 2903. |
Kösz Oszi az infót. Lehet én is viszek egy uncsit, ha nem holdvilágnál jövünk haza )
|
|
| Oszi | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.11 16:41:56 (P) 2902. |
Megnéztem térképen, pontosak voltak az infók. Meg közben eszembe jutottak a régi emlékek is. Tömegközlekedéssel a legegyszerűbb: - a szentendrei hévvel Pomázig - Pomázról busszal Pilisszentkereszt felé, leszállás Pomáz, Kiskovácsi puszta megállónál - itt piros + jelzést követni, és már benn is vagy a Holdvilág-árokban Autóval hasonló: - Pomáztól irány Pilisszentkereszt felé - Csobánkai elágazás után kb. 1 km-rel
|
|
| Előzmény: 2896, mobima | |
| Oszi | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.11 14:58:02 (P) 2901. |
rendben van, majd addig én vigyázok a robotokra
|
|
| Előzmény: 2900, erga | |
| erga | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.11 14:39:26 (P) 2900. |
Gyerekek, most megint pár nap szünet következik, addig is legyetek lyók!
|
|
| << < 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 > >> |
|