Színváltás:
#FFFFFF #FFCCCC #FFCC99 #FFFF99 #FFFFCC #99FF99 #99FFFF #CCFFFF #CCCCFF #FFCCFF
#CCCCCC #FF6666 #FF9966 #FFFF66 #FFFF33 #66FF99 #33FFFF #66FFFF #9999FF #FF99FF
#C0C0C0 #FF0000 #FF9900 #FFCC66 #FFFF00 #33FF33 #66CCCC #33CCFF #6666CC #CC66CC
#999999 #CC0000 #FF6600 #FFCC33 #FFCC00 #33CC00 #00CCCC #3366FF #6633FF #CC33CC
#666666 #990000 #CC6600 #CC9933 #999900 #009900 #339999 #3333FF #6600CC #993399
#333333 #660000 #993300 #996633 #666600 #006600 #336666 #000099 #333399 #663366
#000000 #330000 #663300 #663333 #333300 #003300 #003333 #000066 #330099 #330033


Bejelentkezés:
Nick:
Jelszó:
Keresés a hozzászólásokban:
Szöveg:
Nick: pontosan
Év: hó: nap: óra: óta
Topicok és felhasználók keresése:
Topic:
Felhasználó:
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
Válassz topicot:
TopicnévUtolsó hozzászólás
SportsPushkin 2026.06.27 15:46:18
Ünnepek/születésnap,névnap/Pushkin 2026.06.27 15:33:24
Műszaki dolgokPushkin 2026.06.27 15:27:01
VendégkönyvFazék 2026.06.27 14:41:38
A ZenekarnakJoly 2024.07.28 22:59:23
Erdély kirándulásJoly 2024.07.28 22:57:06
Konyhai dolgokLathan 2023.08.19 00:51:22
Sportcyl 2021.05.21 11:10:11
Illés Lajos Emlékturné 2016Goston 2017.03.19 09:11:11
Humorcseresznyevirág 2015.07.04 15:03:22
Plitvicei kirándulásszürke bagoly 2008.10.26 08:14:38


<<   <   1026   1027   1028   1029   1030   1031   1032   1033   1034   >   >>  

Vendégkönyv   25578
dzsucee Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 22:14:08 (V) 5251.
Hűűű...hát ez nagyon jóóó Juli No,izé...vmikor lecsábítom fatert a klubba,lehet esetleg ösmeritek is egymást mert hát ki tudja Mi meg fussunk már össze a kövi klubban mert hát de kíváncsi vagyok én Persze rád is kedves segment
És már csak 25nap...hűűűű...az még mindig sok No mindegy,addig pótolgatom itten lemezekkel magamat
Pusszantás mindenkineeek

Lilluka Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 22:00:30 (V) 5250.
Oszi! Siess!!! Na jó, tudom még csak a 2. nap telt el a buli óta.

Lilluka Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 21:47:15 (V) 5249.
Jaja, csak győzzed szusszal.
  Előzmény: 5246, Rockybaby

Juli Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 14:50:35 (V) 5248.
Kegves dzsucee! Tényleg kicsi a világ! Én a Bajszi húga vagyok. Üdv a Fórumon!
  Előzmény: 5239, dzsucee

Rockybaby Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 14:00:06 (V) 5247.
És a blackbirds is hatalmas buli volt számomra szombaton Most láttam őket először, és egyszerűen PARÁDÉS SZÓRAKOZÁS KEREKEDETT a kis óbudai csehóban Mi is ott játszottuk a (második) koncertünket

Rockybaby Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 13:44:52 (V) 5246.
Nah akkor veled is táncolunk decemberben Csak győzzem szusszal
  Előzmény: 5224, Rocktóber

segment Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 13:17:27 (V) 5245.
Hali!Én is szobi vagyok ám! Mellesleg Juli lánya.
  Előzmény: 5239, dzsucee

segment Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 13:14:52 (V) 5244.
Engem felkérhettél volna Szerintem is jó volt a buli!Még 26 nap...
  Előzmény: 5228, Rocktóber

Levente Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 11:29:32 (V) 5243.
ÁÁHHHH! Őrület volt a péntek!! Bár mostanában nem veszek részt a táncban, de nagyon élvezem a társaságot, és a zené!

Azért remélem, hogy pár év múlva a maygar nyelvet nem értő kedvesemet egyszer eltudom vinni egy BlackBirds-re.

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 04:01:58 (V) 5242.
Hétfön a TV2 Mokka c. müsorában 8 és 9 között Koncz Zsuzsa.

T51966 Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.05 00:22:55 (V) 5240.
Péntek este irányitottan oda tévedtem a tini kislányommal és qva jol éreztük magunkat. Igaz a középsö blok gyengécske volt de legalább nyugodtan mehettem a büfébe. Találkoztam régi barátommal Jánossal hosszu idö után és čsápoltunk " rendesen..... meg dobáltuk a párnákat is... szoval super volt és várjuk a következöt!!!!!

dzsucee Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.04 23:49:37 (Szo) 5239.
ööö...kedves Juli...néztem,h szobi vagy.Valaha én is az voltam.Faternak itten elújságoltam,h vannak szobiak a klubban és mondtam neki a neved ő meg aszondi lehet a Bajszi lánya vagy.Szóval azt szeretném kérdezni a Bajszi lánya vagy-é? Hát ez jó,kicsi a világ mán megint kiderült..hehe
  Előzmény: 5214, Juli

Nono Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.04 19:54:49 (Szo) 5238.
Sziasztok!
Huhh! A buli szuper volt - mint mindig! Már alig várom, hogy elteljen ez a 26 nap!

Rocktóber Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.04 18:25:14 (Szo) 5237.
Már akkor tudom végre milyen néven írsz Juci.
  Előzmény: 5236, dzsucee

dzsucee Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.04 18:11:00 (Szo) 5236.
hűűű...és visszanézek és már csak 26 nap Hmm...rohan az idő

Lilluka Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.04 17:55:01 (Szo) 5235.
26!!! Juhé!!!

Lilluka Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.04 17:54:28 (Szo) 5234.
Pár másodperc és már csak 26 nap!

Lilluka Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.04 17:53:18 (Szo) 5233.
Jahajj Emberkék! Nagyon jó volt a buli, isteni volt újra Veletek lenni. Tegnap éjszaka óta le nem lehet kaparni a vigyort az arcomról. Ááá, boldog vagyok. Nálam egész éjszaka tartott az Illés klub, álmomban folytatódott a buli (mint mindig)Huhú... Szerintem egytől-egyig, Mindenki jól érezte magát. Azért Levink és Lajosunk nagyon hiányzott a teremből. (Óóóó, hát a Tini kisfiától készen vagyok, tündéri gyerek.)

benzol Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.04 16:39:50 (Szo) 5232.
Indián!
Jó volt a buli! És játszottuk a Menekülést, ismét
  Előzmény: 5225, szürke bagoly

dzsucee Válasz erre (^) (>) (f) 2006.11.04 16:36:29 (Szo) 5231.
Ohh,a fene...előbb kellett eljönnöm az Illés klubból,mindenkitől a nagy tánci közepette kellett elbúcsúznom,én még sosem csináltam ilyet neeem is akarok soha töbeeeeetAztán mostan ide bekukkantok és akkor látom 27nap...vááááá az rettenetesen sokHűűű...egyet nem lehetne beiktatni a mai nap és a 27közé? Jó tudom,h nem,de a remény hal meg utoljára
Ajajaj,már megint csak azt tudom mondani,h fergeteges volt!Éééés Ritu barátném,akit elcipeltem magammal,na jó,nem kellett cipelni,jött ő magától miután elmeséltem neki milyen jó kis tutifrankó ez a klubocska No szóval aszondi Ritu:Te Juci én fogok ám még idejönni...megeshet kövin is itt leszek!Terjesztem ám én itt az Illés klub kort Fertőzőőő vagyok...vááááá
No cuppantok mindenkit(legfőképp Szabolcsot,mert volt olyan kedves és nem csak jövő puszit adott,hanem távozósat is)

<<   <   1026   1027   1028   1029   1030   1031   1032   1033   1034   >   >>